martes, 6 de octubre de 2015

Ana&Cuca y ANTIQ.BR


4 comentarios:

 1. Aun teneis bolsos de este estilo?

  ResponderEliminar
 2. Do you realize there's a 12 word phrase you can say to your crush... that will trigger intense feelings of love and impulsive appeal to you deep inside his heart?

  Because hidden in these 12 words is a "secret signal" that fuels a man's impulse to love, treasure and protect you with all his heart...

  12 Words Will Trigger A Man's Desire Response

  This impulse is so hardwired into a man's mind that it will make him work harder than ever before to make your relationship the best part of both of your lives.

  In fact, fueling this influential impulse is absolutely important to having the best possible relationship with your man that the instance you send your man one of the "Secret Signals"...

  ...You will immediately find him expose his soul and mind to you in such a way he's never experienced before and he'll recognize you as the only woman in the universe who has ever truly fascinated him.

  ResponderEliminar
 3. daha fazla bilgi verebilirmisiniz çok kısa bilgiler yer alakta

  League of legends bence dünyanın en iyi oyunu. Özellikle baktığıda Türkiye de oyunu oynayan sayısı genç nüfusta %60 civarı oldugundan dolayı insanlar türkçe bir LOL Rehberi sitesine ihtiyaç duyuyorlar.

  Daha öncesinden denk geldiğim ve içerisinde LOL Counter picklerden başlayarak, 150 tane meta şampiyonun bulunduğu Guide ve Buildlerin oluşturulduğu şampiyon rehberi bulunmaktadır.

  Counter Pick örnek vermek gerekirse mesela Sett CT gibi bir şampiyona karşı güçlü olan şampiyon seçimleri görülmektedir. Tam bunun içinde www.lol-rehberi.com Türkçe Counter sitesi size tam olarak istediğiniz her şeyi dogru bir biçimde sunmaktadır.

  Çok değişik bir yabancı site olmuşsunuz ama son yazınız 2014 yılından bu yana LOL ile ilgili bir şeyler yazsaydınız keşke.

  ResponderEliminar